تبلیغات
.:: پایگاه فرهنگی چادری ::.
موضوعات حجاب

با سلام، در این قسمت می توانید مطالب پایگاه چادری را در موضوعات مدوّن ببینید. لطفا یک موضوع انتخاب کنید:
نویسندگان

پایگاه منتخب

نظرسنجی

پایگاه فرهنگی چادری:


خالی

دریافت کد لوگو

مطالب حجاب


راه ترویج حجاب


خبرگزاری فارس:سخنگوی دولت با تاكید بر این كه برای ترویج حجاب باید فرهنگ سازی كرد،گفت:رئیس جمهور وزارتخانه‌های مسئول و دستگاه‌های مربوط را موظف كرده تا بازار را با لباسهای متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی اشباع كنند تا فرصت انتخاب برای مردم فراهم شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس غلامحسین الهام صبح امروز دوشنبه در كنفرانس خبری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری با تاكید بر این كه دولت در برخورد با ریشه‌های فساد در جامعه كوتاه نخواهد آمد،گفت:در برخورد با جرائم مفسدین و فساد انگیز در جامعه نباید كوتاهی كرد.
ارسالی از: حسین الادری دیدگاهوی حجاب و پوشش اسلامی را یك انتخاب تاریخی و اعتقادی ملت ایرانی دانست و یادآور شد: حجاب و پوشش اسلامی با فرهنگ و سنت ملت ایران عجین شده و آنچه كه بر جامعه ما تحمیل شده همان بدحجابی است. اما همواره زنان جامعه ما در مقابل بدحجابی مقاومت كردند.
سخنگوی هیئت دولت اضافه كرد: ما هیچ وقت در جامعه خود قانونی برای حجاب وضع نكردیم اما حجاب عمومی شده و انتخاب جوانان ما برای یك پوشش مناسب بصورت طبیعی پیش رفته است.
الهام با تاكید بر این كه رئیس جمهور نسبت به این مقوله نگاه خوش بینانه‌ای دارد، اظهار داشت: رئیس جمهور در جمع نخبگان زنجان دیدگاه‌های خود را در مقوله زن و مرد بیان كرده و تاكید داشت كه وجود زن مساوی با فساد نیست و منشا فساد زنان نیستند بلكه زنان منشا صلاح هستند،همچنین رئیس جمهور تاكید كرد كه مرد و زن مكمل هم هستند و در جهت رشد و تعالی هم حركت می‌كنند.
وی با تاكید بر این كه متاسفانه بر جامعه ما یك فضای تحمیلی ناشی از تهاجم فرهنگی در زمینه پوشش اسلامی به وجود آمده و باید آن را برداشت،تصریح كرد: بازارهای ما با لباسهای ارزان قیمت نامناسب اشباع شده و مردم فرصت انتخاب ندارند،رئیس جمهور وزارتخانه‌های مسئول و دستگاه‌های مربوط را موظف كرده تا بازار را با لباسهای متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی اشباع كنند تا فرصت انتخاب برای مردم فراهم شود.
سخنگوی هیئت دولت با تاكید بر فرهنگ سازی در زمینه حجاب و پوشش اسلامی یادآور شد: باید با حضور اساتید حوزه و نخبگان دانشگاهی در صدا و سیما بر روی این مسایل بحث شود،تا فرهنگ سازی خوبی در این زمینه صورت گیرد.
الهام با بیان این كه دولت می‌تواند الگوهای مناسب را ارائه كند، اظهار داشت: در این زمینه بجای اشد مجازات باید فرهنگ‌سازی كرد،باید توجه داشت كه وقتی كاپشن آقای احمدی‌نژاد در دنیال الگو می‌شود،ناشی از آرمانهای آن فرهنگ است.
85/02/11 - 13:35
شماره:8502110303


آلبوم تصاویر حجاب


     تصویر 20     تصویر 19     تصویر 18     تصویر 17     تصویر 16     تصویر 15     تصویر 14     تصویر 13     تصویر 12     تصویر 11     تصویر 10     تصویر 9     تصویر 8     تصویر 7     تصویر 6
پایگاه فرهنگی چادری