تبلیغات
.:: پایگاه فرهنگی چادری ::.
موضوعات حجاب

با سلام، در این قسمت می توانید مطالب پایگاه چادری را در موضوعات مدوّن ببینید. لطفا یک موضوع انتخاب کنید:
نویسندگان

پایگاه منتخب

نظرسنجی

پایگاه فرهنگی چادری:


خالی

دریافت کد لوگو

مطالب حجاب


حجاب در سینما حجاب در مصر


خبرگزاری فارس: «حنان ترك»، از جمله بازیگران محجبه‌ای است كه از مدت‌ها پیش برای حفظ حجاب خود از بازیگری كناره گرفته بود، ولی برای ایفای نقش در برنامه‌های ماه مبارك رمضان بار دیگر جلوی دوربین قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «حنان ترك» از جمله بازیگران مسلمان مصری است كه همگی از مدت‌ها پیش به دلیل پافشاری بر اعتقادات مذهبی خود از عرصه هنر كناره‌گیری كرده بودند ولی بسیاری از آنها با آمدن ماه مبارك رمضان و با هدف ترویج فرهنگ اسلام در قالب برنامه‌های تلویزیونی بار دیگر به این عرصه بازگشتند. 
ارسالی از: حسین الادری دیدگاهدر مصر طی این ماه بیش از 50 سریال و برنامه تلویزیونی با موضوعات متنوعی چون درام، رمانتیك و حتی سیاسی ساخته شده است.
ولی آن دسته از برنامه‌هایی كه این بازیگران محجبه در آنها ظاهر شده‌اند، تنها از طریق كانال‌های تلویزیونی_ماهواره‌ای عرب‌ها به نمایش درآمده و هیچ كدام از طریق شبكه‌های داخلی مصر پخش نشده‌اند.
«حنان ترك» كه در فیلم‌های مختلفی بدون حجاب بازی كرده بود پس از یازده سال بازی طی بیانیه‌ای تعجب برانگیز ضمن اظهار شرمساری از بی‌حجابی خود اعلام كرد كه قصد دارد بار دیگر محجبه شود، كمی پس از این بیانیه، «سوهیر بابلی»، بازیگر مشهور مصری نیز برای اولین بار به صورت محجبه جلوی چشم بینندگان ظاهر شد.
«بابلی» كه بیش از همه برای بازی در نقش‌های زنان گمشده و یا به قتل رسیده ایفای نقش می‌كند در این برنامه گفت: پیش از این بارها خواب دیده بودم كه روی صحنه مرده‌‌ام ولی حالا می‌خواهم كه در حال راز و نیاز با خدا بمیرم.
«سوهیر رمزی»، «عبیر صبری» و «مونا عبدل قانی» نیز از جمله بازیگران محجبه‌ای هستند كه در برنامه‌های ماه رمضان به وفور بازی كرده‌اند.
«عبیر صبری» ضمن اشاره به این مطلب كه منتظر است هم راستا با اسلام نقشی خوب به او پیشنهاد شود، گفت: حدود 70 درصد از زنان مصری محجبه هستند و من مطمئنم كه آنها به بازی من بسیار علاقه‌مندند.
علی رغم بازگشت عده زیادی از بازیگران محجبه به عرصه هنر، هنوز هیچكدام از برنامه‌های آنها از كانال‌های داخلی مصر پخش نشده است.
85/07/24 - 14:27
شماره:8507240223


آلبوم تصاویر حجاب


     تصویر 20     تصویر 19     تصویر 18     تصویر 17     تصویر 16     تصویر 15     تصویر 14     تصویر 13     تصویر 12     تصویر 11     تصویر 10     تصویر 9     تصویر 8     تصویر 7     تصویر 6
پایگاه فرهنگی چادری